Get Up to 40% OFF New Furniture Deals * Limited time only.

Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları
Siparişleriniz hazırlık aşamasına göre 4-20 gün içinde nakliye veya  kargoya verilmektedir.
Elinize ulaşma süresi bulunduğunuz konum ve adres ile ve kargo şubesinin teslimat zamanıyla alakalı bir durumdur. Siparişiniz İstanbul, İzmir, Ankara ve yakınındaki şehirlere (Pazar ve resmi tatil günleri hariç) Genellikle 24 – 48 saat içinde teslim ediliyor. Diğer şehirlere ise 3 – 4 güne teslim ediliyor.
Siparişiniz kargolandığında kargonun yoğunluk durumuna göre gece 23:59’a kadar SMS ve e-posta ile kargo takip numaranız tarafınıza gönderilecektir.
Farklı zaman süreleri olan bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.
Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.
alakapi.com.tron-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;
Kredi kartı/Havale/EFT iadesi, banka işlemleri ile sitemiz üzerinden sipariş vermeniz durumunda, ürün tarafımıza ulaşıp kontrolleri (24 Saat içerisinde) tamamlandıktan sonra 48 Saat içerisinde para iadeniz alışveriş yapmış olduğunuz banka kartına gerçekleşir. Eğer Kredi Kartı ise iadenizi kredi kartınıza gerçekleştirsek bile banka tarafından hesabınıza aktarılması 3-15 gün arasında bankadan bankaya değişen zaman diliminde kredi kartı hesabınıza yatar.
Kapıda ödeme veya havale ile verilen siparişleriniz için para iadenizin sorunsuz yapılması için aşağıdaki bilgileri WhatsApp destek hattımız veya

info@alakapi.com.tr

adresimize eksiksiz göndermelisiniz.

– TR ile başlayan 24 haneli banka IBAN numarası (kendinizin veya yakınınıza ait olabilir)
– IBAN’a ait İsim Soyisim ve TC kimlik Numarası
– Banka ismi